• shtëpi
 • Prodhuesi i Dritave të Rrugës

Prodhuesi i Dritave të Rrugës

 • projektoj të gjitha në një dritë diellore rruge 180w 240w

  Të gjitha në një Specifikimi i artikullit Drita diellore në rrugë Vërejtje fuqia e dritës 30W 90W(30w × 3) 180w (30w×6) 240w(30w×8) Kapaciteti opsional i baterisë litium 60AH(192WH) 60AH ×3 60AH×6 60AH ×8 bateri litium panel diellor 5V 46W 46w ×3 46w ×6 46w ×8 Tension mono 3.2V 3.2V 3.2V 3.2v LED Intensiteti i dritës 130-1140LW40LW/M1 Temperatura e ngjyrës 140LM/W…
 • 30w dy në një dritë diellore të rrugës

  Specifikimi i artikullit Drita diellore në rrugë Vërejtje Fuqia e dritës 30W Kapaciteti standard i baterisë së litiumit 3.2V 25AH panel diellor i baterisë litium 30W Tension poli 3.2V 3.2V LED Intensiteti i dritës 1100LM Temperatura e ngjyrës 5800-6500K Indeksi standard i paraqitjes së ngjyrave° Temperatura e dritës ≥180% -25℃-60℃ temperatura e ruajtjes -5℃-35℃ orë pune 8-12 orë këshilla opsionale për lartësinë e montimit <4M…
 • projekti i rrugës së jashtme përdorimi i ndriçimit LED dritë rrugore

  Drita e rrugës LED Artikull Specifikimi Vërejtje Fuqia e llambës 100W 120W 150W 200W 240W 300w 360w Tensioni standard i hyrjes 100-305VAC~50/60HZ Intensiteti i dritës LED 120-160LM/W Përthyerja e ngjyrave është e përfshirë 3nderlen-0K opsioni i refraksionit 60-000 indeksi ≥70% Këndi i dritës 120° Temperatura e punës -30℃-60℃ Diametri i instalimit φ60mm standard Shpërndarja e dritës Lloji i shkopit Mbështetje…
 • Në natyrë Të Gjithë Në Dy Dritë Diellore Rrugore 80w 100w Diellore që mundësohet me bateri

  Të gjitha në dy Drita Rrugore Diellore Shitje e nxehtë e ndriçuar në natyrë dielli diellor, kapacitet i madh Transport i përshtatshëm. [id i shabllonit ="437"] Artikulli: Drita diellore e rrugës, Ndriçimi në rrugë të jashtme, llambë diellore rruge, dritë LED diellore në rrugë, drita diellore e integruar e rrugës Lloji i procesit: Spërkateni, Lustrim, Veshje pluhuri, prodhimi, Mbledh, testimi i plakjes, duke testuar,...
 • Drita Rrugore Diellore IP66 me Bateri dhe Panel të Ndërtuar 40w 50w 60w 80w

  Drita Rrugore Diellore IP66 me Bateri të Ndërtuar dhe Panel 40w 50w 60w 80w Yichuang patentë e integruar e rrugës diellore, shkëlqim super rruaza LED, Mbështetja e llambës së aluminit me kasetë, I papërshkueshëm nga uji, antikorozive, antirust, bateri litiumi me kapacitet të lartë, thellësisht cikël dhe jetëgjatësi të gjatë ... [id i shabllonit ="437"] Artikulli Drita diellore e rrugës, Ndriçimi në rrugë të jashtme, diellore
 • IP66 I papërshkueshëm nga uji në natyrë Të Gjithë në Dy Dritë Rrugore e Drejtuar nga Dielli i integruar 60w 80w me Sensor Lëvizje

  IP66 i papërshkueshëm nga uji në natyrë Të Gjithë Në Dy Dritë Rrugore e Integruar, e udhëhequr nga Dielli 60w 80w Me Sensor Lëvizje, Yichuang, patentë e integruar në dritën diellore të rrugës me sensorin e lëvizjes, kursim energjie, shkëlqim super rruaza LED, Mbështetja e llambës së aluminit me kasetë, I papërshkueshëm nga uji, antikorozive, antirust, bateri litiumi me kapacitet të lartë, thellësisht cikël dhe jetëgjatësi të gjatë ... [id i shabllonit ="437"] Artikulli diellor
 • Dritat e Rrugës me Energji Diellore të Kontrolluar me Dritë LED Paneli Diellor Drita e Rrugës 30w

  Dritat e rrugës me energji diellore të kontrolluar nga distanca LED Paneli diellor Drita e rrugës në natyrë 30w Promovuese 30w drita diellore e integruar në rrugë, bateri brenda, ju mund të rregulloni shkëlqimin me telekomandë, Lehtë për instalim dhe mirëmbajtje. Specifikimi i artikullit Vini re fuqinë e dritës 30W Kapaciteti standard i baterisë së litiumit 3.2V 25AH bateri litiumi panel diellor 30W poli Tensioni 3.2V /
 • Fabrika Kineze Dritë Rrugore Komerciale me Energji Diellore me Kontroll Automatik të Intensitetit me Cilësi të Lartë

  China Factory Commercial Solar Powered Led Street Light With Auto Intensity Control With High Quality 50w /100w separated solar street light, Panel diellor, lithium battery and LED lamp are independence, High capacity, ultra brightness, suitable high standard government project. Item Specification Remark Light Power 50W / 100w Standard Lithium Battery Power…
12 faqe 1 të 2

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:

HULUMTIMI TANI
HULUMTIMI TANI