• shtëpi
 • Të gjitha në dy drita diellore të rrugës
Të gjitha në dy drita diellore të rrugës
 • Fabrika e shitësit me shumicë 100W dritë diellore LED në natyrë
  50w Prodhuesi i dritave diellore të rrugës LED, w Prodhuesi i dritave diellore të rrugës LED, w Prodhuesi i dritave diellore të rrugës LED, w Prodhuesi i dritave diellore të rrugës LED
 • dy në një dritë diellore rrugore 6000 Drita e sigurisë Lumens Koha e muzgut deri në agim është e fikur
  Të gjitha në dy specie të dritës së dritës diellore Specifikimi i dritës Vërejtje Fuqia e dritës 40W 50W 60W 80W Bateria litium Kapaciteti i baterisë 3.2V 65AH 30AH 40AH 50AH Bateria litium Paneli Diellor 60W 80W 100W 120W POLIGE POLY 3.2V 12V 12V 12V Intensiteti i dritës LED 2500LM 3500LM 4800LM 6000LM temperaturë ngjyrash 5800- 6500K 5800-6500K 5800-6500K 5800-6500K Indeksi standard i interpretimit të ngjyrave…
 • 24V të gjitha në dy drita diellore të integruara të rrugës
  Të gjitha në dy Drita diellore në rrugë Specifikimi i artikullit Vërejtje fuqia e dritës 80W 80w 100w Kapaciteti standard i baterisë së litiumit 12V 30AH 12V 40AH 3.2V 100AH ​​Bateria litium panel diellor 80W 100w 100w Polivoltazh 12V 10W 12V0L W 120-130LM/W Përthyerja e lentës nuk përfshihet Temperatura e ngjyrës 5800-6500K 5800-6500K 5800-6500K…
 • 30w dy në një dritë diellore të rrugës
  Specifikimi i artikullit Drita diellore në rrugë Vërejtje Fuqia e dritës 30W Kapaciteti standard i baterisë së litiumit 3.2V 25AH panel diellor i baterisë litium 30W Tension poli 3.2V 3.2V LED Intensiteti i dritës 1100LM Temperatura e ngjyrës 5800-6500K Indeksi standard i paraqitjes së ngjyrave° Temperatura e dritës ≥180% -25℃-60℃ temperatura e ruajtjes -5℃-35℃ orë pune 8-12 orë këshilla opsionale për lartësinë e montimit <4M…
 • 3 Vjet Garanci Dritë rrugore diellore e integruar kundër ndryshkut 60w
  Të gjitha në dy Drita diellore në rrugë Specifikimi i artikullit Vërejtje fuqia e dritës 60W 100w Kapaciteti i baterisë litium 50AH 40AH bateri litium panel diellor 60W 100w Tensioni mono 3.2V 12V LED Intensiteti i dritës 130LM/W 130LM/W 130LM/W0-Temperatura standarde e ngjyrave 08LM/W050K riindeks 08K ≥80% ≥80% Këndi i dritës 120° 120° Temperatura e punës -25℃-60℃ -25℃-60℃ temperatura e ruajtjes -5℃-35℃…
 • Në natyrë Të Gjithë Në Dy Dritë Diellore Rrugore 80w 100w Diellore që mundësohet me bateri
  Të gjitha në dy Drita Rrugore Diellore Shitje e nxehtë e ndriçuar në natyrë dielli diellor, kapacitet i madh Transport i përshtatshëm. [id i shabllonit ="437"] Artikulli: Drita diellore e rrugës, Ndriçimi në rrugë të jashtme, llambë diellore rruge, dritë LED diellore në rrugë, drita diellore e integruar e rrugës Lloji i procesit: Spërkateni, Lustrim, Veshje pluhuri, prodhimi, Mbledh, testimi i plakjes, duke testuar,...
 • Drita Rrugore Diellore IP66 me Bateri dhe Panel të Ndërtuar 40w 50w 60w 80w
  Drita Rrugore Diellore IP66 me Bateri të Ndërtuar dhe Panel 40w 50w 60w 80w Yichuang patentë e integruar e rrugës diellore, shkëlqim super rruaza LED, Mbështetja e llambës së aluminit me kasetë, I papërshkueshëm nga uji, antikorozive, antirust, bateri litiumi me kapacitet të lartë, thellësisht cikël dhe jetëgjatësi të gjatë ... [id i shabllonit ="437"] Artikulli Drita diellore e rrugës, Ndriçimi në rrugë të jashtme, diellore
 • Promovim i Ri 80w 100w Dritë Diellore e Jashtme për Rrugë / Shteg / Ndriçimi i kopshtit
  Promovim i Ri 80w 100w Dritë Diellore e Jashtme për Rrugë / Shteg / Kopshti Ndriçimi Yichuang patentë integron dritën diellore të rrugës, shkëlqim super rruaza LED, Mbështetja e llambës së aluminit me kasetë, I papërshkueshëm nga uji, antikorozive, antirust, bateri litiumi me kapacitet të lartë, thellësisht cikël dhe jetëgjatësi të gjatë ... [id i shabllonit ="437"] Artikulli Drita diellore e rrugës, Ndriçimi në rrugë të jashtme, diellore
123Tjetra> faqe 1 të 3
Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:
HULUMTIMI TANI
HULUMTIMI TANI